Konsultacje i porady online

Adwokat udzieli pomocy prawnej  przy użyciu połączenia audio lub wideo online. Konsultacje online to doskonała wersja zamienna dla standardowych wizyt w kancelarii. Życie w pandemii pokazało, że nie zawsze obecność klienta w kancelarii jest konieczna. Połączenia zdalne sprawdziły się bardzo dobrze, szczególnie w formie spotkań wideo. Wypełnij formularz i skorzystaj z porady eksperta jeszcze dzisiaj.

Proste zasady, jasno określona cena

Termin w ciągu 24 godzin

Spotkanie audio lub wideo

Technologia

W celu skorzystania z połączenia online Twój komputer musi być wyposażony w kamerę wideo, mikrofon i głośniki, a także posiadać aktualne oprogramowanie systemowe, takie jak Microsoft Windows 10 lub 11, Apple Mac OS 11 Big Sur lub 12 Monterey lub na popularnych dystrybucjach Linuxa. Połączenie Apple FaceTime możliwe jest wyłącznie poprzez urządzenia firmy Apple – iPhone, iPad lub komputer z systemem Mac OS.  Kliknij w obrazek, aby zapoznać się z wymaganiami danego systemu. W razie wątpliwości, prosimy o kontakt z kancelarią. 

Obsługujemy połączenia przy użyciu wszystkich wiodących platform spotkań online:

Proste zasady, jasno określona cena

Cena konsultacji online jest uzależniona od długości spotkania oraz ewentualnej konieczności przygotowania dodatkowych materiałów. Standardowo na poradę online przeznaczamy 45 minut, z czego np. 15 minut może być potrzebne na przygotowanie się do porady (np. zapoznanie się z dokumentami, jakie nam prześlesz przed spotkaniem). Pozostały czas zajmuje spotkanie online. W razie potrzeby, spotkanie może być oczywiście dłuższe. Zachęcamy do przesłania dokumentów lub opracowań, które pozwolą nam zapoznać się wcześniej ze sprawą. Usprawni to istotnie przebieg porady czy konsultacji.

Cena konsultacji wideo online

W celu ustalenia ceny konsultacji prosimy o kontakt z Kancelarią. Jeśli konsultacje wymagają wcześniejszego, dłuższego niż zwykle przygotowania się eksperta, np. zapoznania się z istniejącym orzecznictwem, klient otrzymuje informację o kosztach przygotowania materiałów do konsultacji. Opłata uiszczana jest z góry w ustalonej wysokości. Po odbyciu połączenia, jeśli spotkanie trwało dłużej, niż wcześniej założono, naliczone są dodatkowe koszty wynikające z czasu spędzonego online.

Gwarancja satysfakcji

Jeżeli porada nie odbędzie się z powodu problemów technicznych  gwarantujemy zwrot 100% poniesionych przez Ciebie kosztów.

Umów konsultacje online

  1. Wypełnij poniższy formularz, ew. w ostateczności skontaktuj się z kancelarią telefonicznie lub za pomocą e-maila celem opisania przedmiotu konsultacji.
  2. Przed połączeniem ureguluj ustalone honorarium
  3. Odbierz wysłane przez nas łącze z zaproszeniem do połączenia wideo
  4. O wyznaczonej godzinie uruchom połączenie wideo
  5. Po zakończeniu połączenia uregulujesz pozostałą kwotę

Formularz

Informacje dotyczące planowanych konsultacji